Керівники школи

C:\Users\teachers\Downloads\media\image1.jpegПлецька Валентина Миколаївна


Народилася 27 травня 1965 року у с. Фурманівка Новоукраїнського району Кіровоградської області в сім’ї службовців. У 1970 році сім’я переїхала у с. Глодоси.
У 1972 році вступила до 1 класу Глодоської середньої школи. У школі навчалася на «відмінно». Закінчила школу у 1982 році.
З 1983 по 1988 рік навчалася в Кіровоградському педагогічному інституті імені О.С. Пушкіна на педагогічному факультеті, здобула спеціальність «Учитель початкових класів». З 1982 по 1985 рік працювала у Глодоській СШ старшою піонервожатою.
З листопада 1985р. по 1 вересня 1986 р. - заступником голови колгоспу імені Фрунзе по роботі з молоддю. З 1986р. знову у Глодоській СШ. Розпочала з посади вихователя ГПД, потім працювала на посаді вчителя початкових класів, організатора позашкільної виховної роботи, заступника директора з навчально-виховної роботи.
13 грудня 1996 року була призначена на посаду директора школи. За 25 років роботи чотири рази нагороджувалася Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (1990, 1999, 2001, 2007), у 2002 році - Почесною грамотою Новоукраїнської районної державної адміністрації, у 2003 році - Грамотою управління в справах сім’ї та молоді Кіровоградської ОДА.
У 2004 р. була нагороджена Почесною грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації і обласної ради та знаком «З добром до людей».
Має Подяки управління освіти Кіровоградської ОДА (1998, 2001 роки), Почесну грамоту управління освіти Кіровоградської ОДА (1998р.). Неодноразово відзначалася подяками і грамотами відділу освіти Новоукраїнської РДА. У 2004 р. одержала диплом переможця у номінації «Керівник - талант»
У 2001 році нагороджена Знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України».
У 2006 році першою в районі серед керівників ЗНЗ удостоєна районної премії ім.В.Сухомлинського.
Має вищу кваліфікаційну категорію, звання «старший вчитель»
Була депутатом Новоукраїнської районної ради (2002 - 2006 роки)
З 1997 року - член виконавчого комітету Глодоської сільської ради, з 2002року - член колегії відділу освіти Новоукраїнської райдержадм і ністрації
Досвід її роботи з проблеми «Формування духовної особистості школярів в умовах школи-родини» вивчено і схвалено вченою радою Кіровоградського ОІППО імені Василя Сухомлинського (протокол №3 постанови вченої ради Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського від 15 грудня 2004 року)

C:\Users\teachers\Downloads\media\image2.jpeg                               Хоружий
Микола Денисович
Хоружий Микола Денисович народився у 1924 році в селі Глодоси. Після закінчення школи навчався у Кіровоградському педагогічному інституті на історичному факультеті. Розпочинав свою трудову діяльність на посаді вчителя історії Глодоської семирічної школи №3. Викладав історію в Глодоській семирічній школі №2.
Був активним в громадському житті школи і села. Декілька років працював секретарем партійної організації колгоспу імені Фрунзе.
З 1968 року і до виходу на пенсію працював директором новозбудованої Глодоської середньої коли.

Ледутиньш Алла
Мефодіївна
Народилася 11 березня 1956 року в м. Шаргороді Вінницької області в сім'ї службовців.
У 1973 році закінчила 10-й клас Христинівської середньої школи ім. О. Корнійчука Черкаської області і пішла працювати в районний будинок піонерів, де протягом 2 років була керівником танцювальних гуртків.
У 1975 році вступила на перший курс природничого факультету Уманського педагогічного інституту ім. П.Т. Тичини, який закінчила у 1980 році.
У 1978 році разом з чоловіком Ледутиньшем Юрієм Вольдемаровичем, учителем біології та основ с/г праці, була зарахована на роботу в Глодоську середню школу Новоукраїнського району Кіровоградської області
Спочатку працювала учителем біології, пізніше - організатором позакласної та позашкільної виховної роботи, а з 1987 по 1990 р. займала посаду директора Глодоської середньої школи. Згодом стала працювати учителем хімії та біології, керувала танцювальним колективом «Веселка», який користувався заслуженим успіхом серед односельчан.
За результатами атестації Ледутиньш А.М. було присвоєно вищу кваліфікаційну категорію і встановлено звання «Старший учитель». У 2001 році за значні заслуги у розвитку освіти нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, у 2005 році — знаком «Відміник освіти України».

C:\Users\teachers\Downloads\media\image1.jpegЛавріненко
Ганна
Мефодіївна
Лавріненко Г.М. народилася 9 травня 1931 року. Після закінчення середньої школи навчалася на фізико-математичному факультеті Кіровоградського педагогічного інституту О.С. Пушкіна, який закінчила в 1951 році.
Свою трудову діяльність розпочала на посаді вчителя фізики і математики Смолінської середньої школи Маловисківського району, а згодом була переведена до Глодоської середньої школи Новоукраїнського району.
Працювала вчителем фізики, організатором позакласної та позашкільної роботи, заступником директора з навчально- виховної роботи, а з 1978 року і до виходу на заслужений відпочинок - на посаді директора школи. Декілька років продовжувала викладати фізику після виходу на пенсію. Загальний педагогічний стаж Лавріненко Г.М. на 1 листопада 2008 року складає 52 роки 7 місяців.
За значний внесок у розвиток освіти, виховання підростаючого покоління відзначена державними нагородами: Почесними грамотами Міністерства народної освіти УРСР та обласного управління освіти. У 1978 році згідно Указу Президії Верховної Ради була нагороджена медалю «За трудову доблесть», у 1989 році - значком «Відмінник народної освіти».
Лавріненко Ганна Мефодіївна - ветеран війни і праці.

C:\Users\teachers\Downloads\media\image1.jpegКлименко Ольга  Петрівна
Народилася 24 листопада 1947 року в селі Глодоси Хмелівського (Ново українського) району Кіровоградської області, в сім’ї колгоспників.
В 1951 році розпочала навчання в Глодоській восьмирічній школі №3, після закінчення якої продовжила навчання в Глодоській середній школі.
В 1965 році закінчила середню школу з відзнакою, була нагороджена срібною медаллю, і в цьому ж році вступила до Кіровоградського державного педагогічного інституту імені О.С.Пушкіна на факультет англійської мови, який закінчила з відзнакою.
Деякий час працювала на Херсонщині.
В серпні 1977 року переїхала до міста Новоукраїнки. З серпня 1977 року по жовтень цього ж року працювала інспектором райво Новоукраїнського району Кіровоградської області.
З жовтня 1977 року по листопад 1978 року працювала директором Глодоської середньої школи Новоукраїнського району Кіровоградської області.
В листопаді 1978 року звільнена з посади директора за власним бажанням, в зв’язку з сімейними обставинами: одруженням і переїздом на постійне місце проживання до м. Кіровограда. В 1978 - 1979 роках працювала вчителем англійської мови вечірньої середньої школи №2 м. Кіровограда.
З вересня 1980 року по вересень 1996 року працювала вчителем англійської мови середньої школи №30 м. Кіровограда.
В 1990 році була нагороджена Грамотою Міністерства освіти УРСР за досягнуті успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління та активну громадську роботу.
З 1 вересня переведена на посаду викладача іноземної мови І категорії машинобудівного технікуму м. Кіровограда, де й продовжує працювати.
За результатами атестації, у 2000 році, їй встановлено кваліфікацію «Викладач вищої категорії».
За творче відношення до службових обов’язків відзначалась грамотами та подяками дирекції технікуму.

Коноваленко Валентина
Павлівна
Валентина Павлівна народилася 14 січня 1922 року в селі Глодосах в сім’ї колгоспників.
Закінчила Глодоську СШ в 1940 році, в цьому ж році поступила в Київський педінститут на філологічний факультет. Перебувала на сесії, коли розпочалася Велика Вітчизняна війна. Повернулася до батьків, жила в окупації, декілька разів її відправляли на каторжні роботи до Німеччини, але з дороги втікала додому.
З квітня 1944 року навчалася в Кіровоградському педінституті на філологічному факультеті, який закінчила в січні 1946 року. Направлена була на роботу в Станіславську( нині Іванофранківську) область. Працювала в середній школі вчителем української мови та літератури, пізніше завучем, потім директором Жовтневої школи.
Після смерті чоловіка в 1955 році переїхала з трьома дітьми в рідне село Глодоси. Спочатку працювала у восьмирічній школі, а з 1956 року - в середній школі вчителем української мови та літератури. З 1957 року - завучем, а з лютого 1974 року - директором Глодоської середньої школи.
Валентина Павлівна - це вмілий організатор дитячого колективу. Кожен урок мови чи літератури - це подорож у нове, незвідане, цікаве. Вчителька могла захопити своїм предметом навіть слабшого чи байдужого учня.
Як завуч та директор школи, Валентина Павлівна була для вчителів добрим наставником та порадником, вмілим методистом, принциповим та вимогливим керівником педагогічного колективу.
За сумлінну працю Коноваленко Валентина Павлівна нагороджена декількома Почесними грамотами райвно, облвно. Міністерства освіти, медаллю «Ветеран праці», значком «Відмінник народної освіти».
З жовтня 1977 року - Валентина Павлівна на заслуженому відпочинку, але продовжувала працювати ще три роки в Глодоській середній школі та два роки працювала в Козаковобалківській неповній середній школі. Педагогічний стаж вчительки - 35 років. Померла в 1997 році.

C:\Users\teachers\Downloads\media\image1.jpegГавриленко Тетяна
Михайлівна
Народилася 29 травня 1945 року в с. Таричево Ленінського району Московської області в сім’ї військовослужбовців. У 1947 році батьки переїхали в с. Глодоси Новоукраїнського району Кіровоградської області.
З 1952р. по 1959 р. навчалася в Глодоській неповній середній школі №2, а потім продовжила навчання в Глодоській середній школі, яку закінчила в 1963р.
Трудову педагогічну діяльність почала в 1963р. на посаді вчителя російської мови та літератури Диминської 8-річної школи Новоукраїнського району Кіровоградської області. Працювала і одночасно навчалась заочно в Кіровоградському педагогічному інституті ім. О.С.Пушкіна на філологічному факультеті за спеціальністю «Російська мова та література». У 1971 р. закінчила педінститут і отримала спеціальність: «Учитель російської мови та літератури». Протягом 1974-1976 років Тетяна Михайлівна працювала вихователем в дитсадку№45 м. Кіровограда, вихователем групи продовженого дня в Новоукраїнській СШ №4
З 1976 по 1978 роки працювала організатором позакласної та позашкільної роботи в Шишкінській СШ Компаніївського району.
З 1978 по 1984р. проживала в с.Мала Помічна Новоукраїнського району. Працювала вчителем російської мови та літератури, заступником директора з навчально-виховної роботи Малопомічнянської середньої школи.
З 1984 р. Новоукраїнським райво була переведена на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи в Глодоську СШ.
З 1990р. по 1996р. працювала директором цієї ж школи.
Вчитель вищої кваліфікаційної категорії.


У  Глодосах у 80-х роках XІX століття відкрили земську школу, яку  земляки назвали Божоровою за прізвищем першого її директора Федора Омеляновича Божора. Подружжя Божор — Федір Омелянович та Серафима Федорівна — мали п'ятеро дітей: Ганну, Миколу, Віру, Ларису і Олександру, всі вони теж були вчителями. Федір Омелянович корінний глодосянин, виходець із селян, добре освічений (закінчив Одеський університет), від природи мав талант навчати дітей.  Для Глодос це був взірець учителя-організатора. Федір Омелянович листувався з Львом Толстим і мріяв застосувати толстовські методи навчання і у глодоській школі. 




Комментариев нет:

Отправить комментарий